Vzduchová clona - keramický ohřívač 2000W POWERMAT

1 599 Kč  s DPH

POWPM1192

Vzduchová clona - keramický ohřívač 2000W POWERMAT, Třístupňové nastavení výkonu topení, Příkon: síťové napětí 230 V / 50 Hz, Funkce: ohřev a ofukování.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Ventilátory

Účelem clony je udržet nastavenou teplotu v místnosti a minimalizovat tepelné ztráty způsobené nejčastěji otevíranými vstupními dveřmi. V horkých dnech, kdy je v bytě chladno a sychravo a venku teplo, při otevření dveří do místnosti brání clona proti pronikání horkých vzduchových mas dovnitř. V zimě je situace opačná, když venku mrzne a v místnosti je teplá a příjemná atmosféra, clona vytváří horký blok, který výrazně minimalizuje jev pronikání studeného vzduchu dovnitř.

 

Třístupňové nastavení výkonu topení

Provoz zařízení si můžeme přizpůsobit svým potřebám díky vestavěnému regulátoru se 3 stupni nastavení výkonu.

Stupeň 1 - 0 W (funkce ventilátoru - netopí)

Stupeň 2 - 1000 W

Stupeň 3 - 2000 W

 

Zařízení využívá keramické topné těleso. Toto řešení zajišťuje efektivnější provoz a delší rozptyl tepla. A co je nejdůležitější, použití této technologie zcela eliminuje nepříjemný zápach, který pochází ze zařízení vybavených standardními spirálovými ohřívači. Vzduchová clona odebírá plný výkon, aby se rychle zahřála a dosáhla optimální teploty. Se zvyšující se teplotou klesá spotřeba energie. Tento dynamický systém vytápění je nejen účinný, ale také šetří čas a energii. Keramické ohřívače jsou navrženy pro provoz v rozmezí od -40 °C do 70 °C.Specifikace:

Heating Power: 0 / 1000W / 2000W

Příkon: síťové napětí 230 V / 50 Hz

Časovač: 1 až 8 hodin

Délka napájecího kabelu: 155 cm

Funkce: ohřev a ofukování