Věžový ventilátor o výkonu 90 W Powermat Black Tower-120

2 066 Kč  s DPH

2 420 Kč

-14.6232%

POWBLACK-TOWER-120

Věžový ventilátor s výkonem 90 W, napájením 230V/50Hz, výškou ventilátoru 121 cm a délkou kabelu 1,8m.

Množství:

Věžový ventilátor POWERMAT, model Black Tower-120, má díky své výšce větší sílu foukání při nižších otáčkách. Díky těmto rozměrům je ventilátor tišší než menší verze. Ventilátor je určen k větrání a ředění vzduchu v místnostech. Prezentovaný ventilátor se bude skvěle hodit doma nebo v kancelářích v letním období při vysokých teplotách a v situacích, kdy je vzduch v místnostech během topné sezóny suchý.

Funkce oscilace při větrání má velmi pozitivní vliv na životní prostředí, přičemž rovnoměrně uvádí vzduch do pohybu v celé místnosti. Rozsah oscilace je až 70°. Funkce časovače se nastavuje v krocích po 1 hodině. umožňuje vypnout zařízení až 12 hodin od nastavení "časovače". Ventilátor lze ovládat pomocí ovládacího panelu nebo pomocí dálkového ovladače. Sloupový ventilátor Powermat je namísto klasického ventilátoru vybaven turbínovým ventilátorem, který fouká po celé výšce ventilátoru ne jako v případě klasického vrtulového ventilátoru, ale centrálně. Ventilátor je vybaven 3 pracovními programy. Každý program má možnost nastavit 3 druhy rychlosti ovládané z dálkového ovladače nebo z ovládacího panelu.

 

3 Provozní režimy:

  • Režim normálního vánku je tradiční silný a stálý vánek,
  • Režim přirozeného vánku vám umožní cítit na sobě příjemný, přirozený osvěžující závan větru. Jedná se o program s různou silou nárazového větru, který nám dává pocit diferencovaného větrání.
  • Noční režim je jemný a vyvážený, který zabraňuje nachlazení během spánku.
 
 

Technické parametry:

Model: Černá věž-120

Napájení: 230V / 50Hz

Výkon motoru: 90W

Regulace průtoku vzduchu: 3 stupně (v normálním režimu)

Provozní režimy: Normální / Přirozený / Noc

Dálkové ovládání: ANO (baterie CR2025 není součástí balení)

Oscilace: 70°

Časovač: 1-12 hodin (každou 1 hodinu)

Výška ventilátoru: 121 cm

Materiál: ABS plast

Hmotnost: 3,5 kg

Délka kabelu: 1,8 m

Displej: LED

Hlučnost: 64dB