Šedý kuchyňský ubrus Vintage 150x200 cm

520 Kč  s DPH

ROOOBR-FR--28

Ubrusy a prostírání jsou přesně tím, co dokáže jednoduše podtrhnout nebo změnit celkový vzhled vaší kuchyně i jídelny. Ubrusy z naší nabídky jsou kvalitní a snadno se udržují čisté. Prostřete si na Váš stůl kvalitu a design, který Vás potěší.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Ubrusy

Ubrusy na našich stolech plní v domácnosti velmi důležitou roli. Ani se o to nemusíme snažit a po přípravě jídel či vychutnávání vynikajícího oběda na ubruse vždy zůstanou stopy po naší nedávné aktivitě. A tak, jak se rytíř chrání brněním, tak i Váš stůl potřebuje ochranný štít, který ho ochrání před poškrábáním, různými drobnými či většími nečistotami ale i před popálením. Ubrusy jsou přesně takovým štítem. Z naší nabídky si můžete vybrat ubrusy různých barev, motivů, jemných nebo výraznějších vzorů, které se dokonale hodí do moderně zařízeného interiéru ale i na chalupu. Celkový vzhled Vaší kuchyně snadno doplníte i kuchyňskými utěrkami, prostírání na stůl a záclonami, které rovněž najdete na naší stránce.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení a vlastností. Jemné rozdíly v barvě mohou být způsobeny kvalitou Vašeho monitoru nebo obrazovky. Přesto Vás barvy našich ubrusů překvapí.


Tolerance rozměrů je +/- 3%.

Materiál: polyester


 

Co už někdo známý zařizuje novou kuchyň nebo chcete jen tak potěšit hospodyňku, ubrus je maličkost, která určitě potěší.

  • BarvaŠedá
  • MotivGeometrické útvary

Podobné produkty

Vybrali jsme několik podobných produktů, o kterých si myslíme, že se Vám budou líbit.