Hnědý přehoz na dětskou postel s koťaty

1 133 Kč  s DPH

MARnrc5-170x2

Uvažujete jak si vynoviť pokoj Vašich dětí za pár vteřin bez zbytečně nákladných investic? Potřebujete rychle zakrýt dětskou postel pro případ že přijde návštěva? Zde je řešení.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Tmavé přehozy na postel

 

Přinášíme Vám řešení v podobě dětských moderních přehozů na postel, ke kterým si můžete doobjednat i doplňky jako jsou polštáře, teplé deky, ložní povlečení 3D nebo hotové tištěné závěsy. Materiál, který se používá k výrobě těchto přehozů, je vysoce kvalitní, prodlužuje životnost a stálost přehozu, je odolný, nežmolkuje se, nezadrhává se a je příjemný na dotek. I při opakovaném balení, vybalování a následném používání se přehoz nepomačká. Celý dětský přehoz je zabalen v plastovém obalu (plastové tašce s ručkou), která je skladná. Díky tomuto balení můžete přehoz použít i jako skvělý dárek nebo překvapení pro děti Vaše blízké. Dá se jednoduše skladovat, přenášet a hlavně v dětském pokoji Vašich nebude zabírat místo poté, co jej vložíte do plastového obalu a zasunete například pod postel. 

Pokud si chcete postel zaházet několika polštáři, můžete si je u nás doobjednat. V našem eshopu Vám nabízíme kromě přehozů na dětskou postel i celou řadu dalších doplňků do domácností, kterými si můžete elegantně a hlavně rychle z pohodlí domova barevně doladit pokoj Vašich dětí. Neustále se Vám snažíme přinášet nové vzory plné barev a jedinečný styl, takže každý produkt, který si u nás zakoupíte je unikátní, protože design produktů se neustále obměňuje a každý týden nám přibývají nové vzory.
 
Materiál: 100% Polyester
Balení přehozu: v plastové tašce na zip
 

Přehoz je vhodný i jako dárek, protože je dodáván v plastovém obalu.

  • BarvaHnědá
  • MotivDětský

Podobné produkty

Vybrali jsme několik podobných produktů, o kterých si myslíme, že se Vám budou líbit.