Dětský přehoz krémově zelené barvy s motivem pohádek

1 133 Kč  s DPH

MARnrc1-170x2

Uvažujete jak si vynoviť pokoj Vašich dětí za pár vteřin bez zbytečně nákladných investic? Potřebujete rychle zakrýt dětskou postel pro případ že přijde návštěva? Zde je řešení.

Množství:

 

Přinášíme Vám řešení v podobě dětských moderních přehozů na postel, ke kterým si můžete doobjednat i doplňky jako jsou polštáře, teplé deky, ložní povlečení 3D nebo hotové tištěné závěsy. Materiál, který se používá k výrobě těchto přehozů, je vysoce kvalitní, prodlužuje životnost a stálost přehozu, je odolný, nežmolkuje se, nezadrhává se a je příjemný na dotek. I při opakovaném balení, vybalování a následném používání se přehoz nepomačká. Celý dětský přehoz je zabalen v plastovém obalu (plastové tašce s ručkou), která je skladná. Díky tomuto balení můžete přehoz použít i jako skvělý dárek nebo překvapení pro děti Vaše blízké. Dá se jednoduše skladovat, přenášet a hlavně v dětském pokoji Vašich nebude zabírat místo poté, co jej vložíte do plastového obalu a zasunete například pod postel. 

Pokud si chcete postel zaházet několika polštáři, můžete si je u nás doobjednat. V našem eshopu Vám nabízíme kromě přehozů na dětskou postel i celou řadu dalších doplňků do domácností, kterými si můžete elegantně a hlavně rychle z pohodlí domova barevně doladit pokoj Vašich dětí. Neustále se Vám snažíme přinášet nové vzory plné barev a jedinečný styl, takže každý produkt, který si u nás zakoupíte je unikátní, protože design produktů se neustále obměňuje a každý týden nám přibývají nové vzory.
 
Materiál: 100% Polyester
Balení přehozu: v plastové tašce na zip
 

Přehoz je vhodný i jako dárek, protože je dodáván v plastovém obalu.

  • BarvaZelená
  • MotivDětský

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.