Kvalitní herní stůl s RGB LED osvětlením

4 217 Kč  s DPH

4 898 Kč

-14%

HUZHERO-5-0-RGB

Kancelářský stůl je neodmyslitelnou součástí pracovných, obývacích či studentských pokojů. Náš herní stůl je oproti klasickému psacímu stolu vybaven mnoha doplňky, které ocení každý hráč. Vyberte si dle vlastních požadavků ten nejvhodnější.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Stolky

Herní stůl Huzaro Hero 5.0 v RGB verzi nabízí nejlepší kombinaci funkčnosti s RGB designem a efektem. Extrémně odolný a zároveň praktický a vybavený mnoha vymoženostmi, Hero 5.0 RGB uspokojí i ty nejnáročnější fanoušky her. Pracovní prostor vám umožňuje svobodně se věnovat všem vašim aktivitám. RGB osvětlení vytváří jedinečnou atmosféru, kterou můžete vždy rychle upravit pomocí připojeného dálkového ovladače.

 

Hledáte kvalitní herní stůl s osvětlením? HERO 5.0 je jednoznačným favoritem!

Osvětlení je ovládáno pohodlným dálkovým ovladačem, který umožňuje výběr barev a speciálních RGB efektů. Osvětlení je také možné kdykoli vypnout, pokud ho nechcete používat. RGB LED pásky na okrajích desky stolu dodávají stolu úžasný herní charakter. Deska stolu je pokryta speciálním povlakem Carbon Flex podobným uhlíku. Jedná se o mimořádně praktické řešení, stolová deska je odolná vůči poškrábání a nečistotám a zároveň skvěle vypadá.

Speciální nástavec vám umožní správně umístit monitor tak, aby uživatel při trávení času před počítačem neskláněl hlavu a zachovával správné držení těla. Nástavec zvětšuje pracovní plochu stolu a zlepšuje ergonomii. Stůl má symetricky umístěné vývodky pro kabely, díky kterým si každý může vyskládat celé pracoviště podle sebe. Vstup na pravé straně stolu je navíc vybaven třemi USB 2.0 zásuvkami pro nabíjení zařízení. Držáky na sluchátka a nápoje pomáhají udržovat plochu stolu organizovanou a zvyšují bezpečnost zařízení. Součástí stolu je držák disků a podložek, který vám umožní uspořádat vaše oblíbené předměty.

 

Specifkace:

Výrobce: Huzaro

Model: HERO 5.0 RGB

Konstrukce: stabilní rám, ocelová konstrukce

Osvětlení: RGB LED

Deska stolu: 120 cm x 60 cm

Nástavec na monitor: 120 cm x 15 cm

Tloušťka desky stolu: 2,5 cm

Výška od podlahy po vrch: 69,5 cm

Držáky: na sluchátka, na nápoje, na CD

Nohy: nastavitelné

  • BarvaČerná