Ergonomický elektrický stůl s nastavitelnou výškou stolu a LED panelem

8 549 Kč  s DPH

9 929 Kč

-14%

HUZHERO-9-0

Kancelářský stůl je neodmyslitelnou součástí pracovných, obývacích či studentských pokojů. Náš herní stůl je oproti klasickému psacímu stolu vybaven mnoha doplňky, které ocení každý hráč. Vyberte si dle vlastních požadavků ten nejvhodnější.

Množství:

Model Hero 9.0 je ideální pro všechny činnosti, při kterých trávíme spoustu času. Dlouhé hraní, dlouhé učení nebo práce na plný úvazek – každá z těchto činností je pohodlnější, když je náš prostor ergonomický a změna polohy vyžaduje jen jedno tlačítko. Pohodlné sezení nebo natažení zad? Nemusíte si vybírat, Hero 9.0 je psací stůl, u kterého pohodlně zaujmete jakoukoli pozici.

 

Pokud hledáte kvalitní rohový stůl, HERO 9.0 je skvělou volbou! Proč?

Díky tvaru stolové desky Hero 9.0 dokonale zapadne do vašeho pokoje. Promyšlený design zvětšuje spoustu prostoru, který můžete využít při práci nebo studiu. Výška stolové desky se reguluje ovládacím panelem. Výhodou je velký rozsah nastavení výška desky stolu od 72 do 120 cm. Díky možnosti paměti se můžete jednoduše vrátit k dříve nakonfigurovaným oblíbeným nastavením stolu. Panel je umístěn na ergonomickém místě, které je vždy po ruce. LED displej zobrazuje aktuální výšku stolu s přesností na 1 cm. Díky USB portu vám panel umožní pohodlně nabíjet Váš telefon či tablet.

Vrchní deska o tloušťce 20 mm, vyrobená z odolné MDF desky, zajišťuje bezpečné používání stolu. Vrchního zatížení se bát nemusíte, neboť i při vysokém tlaku zaručuje stabilní a pohodlnou práci. Špičkový motor zajišťuje plynulý pohyb i naložené (celková hmotnost až 80 kg) desky stolu. Stůl má dva otvory pro uspořádání kabelů. Vstupy jsou namontovány na obou stranách stolu. Stůl má zabudovaný pohodlný držák na nápoje a praktický držák na sluchátka.

 

Specifkace:

Výrobce: Huzaro

Model: HERO 9.0

Konstrukce: elektrická, zesílená

Ovládání: LED ovládací panel

Vrchní výška: min 72 cm - max. 120 cm

Deska stolu: 140 cm x 60 cm

Nosnost stolu: do 80 kg

Tloušťka desky stolu: 2 cm

Držáky: na sluchátka, na nápoje

Montáž: oboustranná

Nohy: nastavitelné

  • BarvaČerná