Luxusní přehozy na postel v bílé barvě s černými proužky

1 401 Kč  s DPH

MARN24B

Hledáte přehozy na postel, které vydrží roky, jsou estetické a přitažlivé a vědí vynoviť vaši ložnici za pár sekund? Tak jste je našli. Pořiďte si tento přehoz, který udělá z vaší ložnice nádherné místo.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

PŘEHOZY NA POSTEL

Přišla k Vám návštěva a Vy hned zavíráte dveře do pokojů, abyste se nemuseli červenat za nepořádek v ložnici? Víme jak rychle za pár vteřin vyřešit tento malý problemik.


Nabízíme Vám moderní a luxusní přehoz, který dokáže vynoviť vaši ložnici. Stačí ho vytáhnout z plastového obalu a rozprostřít na postel, která se v okamžiku změní k nepoznání.
Každá moderní domácnost přivítá takovou výzdobu ložnice, která vám bude připomínat luxusní ložnice na dovolené, které jsou zasypány polštáři.

Poslouží vám i jako skvělý dárek, kterým potěšíte své blízké při oslavách. Jednoduše se skladuje a přenáší díky balení, které je součástí každého přehozu.

Je vyroben z třívrstvé tkaniny a naplněný silikonem. Tento luxusní a moderní přehoz na postel je lemován měkkou tkaninou.

Pro výrobu přehozu na postel se používají nejkvalitnější materiály, takže je určen k několikaleté používání. Je velmi příjemný na dotek, takže se Vám může stát že po příchodu z práce usnete rovnou na něm.
Tento moderní přehoz na postel si může dovolit každý, je cenově dostupný.


Barvy na přehozu jsou: bílá, černá

Rozměry přehozu na postel jsou: šířka 220cm a délka 240cm.

K této sadě přehozu patří i dva ozdobné povlaky na polštáře v rozměrech 50 x 60cm.

V případě zájmu máte možnost dokoupit k této sadě další polštáře, který můžete vyzdobit vaši ložnici, konkrétně postel. Tyto najdete na našem eshopu: www.dumdekorace.cz v kategorii polštáře.

Cela sada přehozu na postel je zabalena v elegantním plastovém obalu, takže ho můžete použit jako dárek.
Přehoz na postel je možně prát, doporučujeme ručně při teplotě 30 ° C.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pokud byste potřebovali pro vaši postel jiný rozměr přehozu napište nám na eshop@dumdekorace.cz a my se vynasnažíme vyhovět vaším požadavkům.

K přehozem si kromě dekoračních polštářů můžete dokoupit i hotové luxusní závěsy 3D, které jsou unikátní svým vzorem i kvalitou provedení. Ty najdete v kategorii Závěsy 3D.

Nyní Vám už nic nechybí k tomu, abyste si z pohodlí domova mohli vynoviť vaši ložnici.

  • BarvaBílá
  • MotivProšívaný vzor