Krémové 3D přehozy s bílou lilií

1 282,00 Kč  s DPH

n41h_22986

Uvažujete jak si vynoviť vaši ložnici za pár sekund bez zbytečně nákladných investic? Potřebujete rychle zakrýt vaši postel pro případ že přijde návštěva? Zde je řešení.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Přehozy na manželskou postel

\"\" 

 

Přinášíme Vám řešení v podobě luxusních a moderních přehozů na postel, ke kterým si můžete doobjednat i doplňky jako jsou polštáře, teplé deky, povlečení 3D nebo hotové tištěné závěsy. Materiál, který se používá k výrobě těchto přehozů, je vysoce kvalitní, prodlužuje životnost a stálost přehozu, je odolný, nežmolkuje se, nezadrhává se a je příjemný na dotek. I při opakovaném balení, vybalování a následném používání se přehoz nepomačká. Celý přehoz je zabalen v plastovém obalu (plastové tašce s ručkou), která je skladná. Díky tomuto balení můžete přehoz použít i jako skvělý dárek nebo překvapení pro Vaše blízké. Dá se jednoduše skladovat, přenášet a hlavně ve Vaší ložnici Vám nebude zabírat místo poté, co jej vložíte do plastového obalu a zasunete například pod postel.

Pokud si chcete postel zaházet několika polštáři, můžete si je u nás doobjednat. V našem eshopu Vám nabízíme kromě přehozů na postel i celou řadu dalších doplňků do domácností, kterými si můžete elegantně a hlavně rychle z pohodlí domova barevně doladit Vaši ložnici nebo obývací pokoj. Neustále se Vám snažíme přinášet nové vzory plné barev a jedinečný styl, takže každý produkt, který si u nás zakoupíte je unikátní, protože design produktů se neustále obměňuje a každý týden nám přibývají nové vzory.

 

Materiál: 100% Polyester

Balení přehozu: v plastové tašce na zip

 

\"\"

Přehoz je vhodný i jako dárek, protože je dodáván v plastovém obalu.

K přehozu také dostanete zdarma i 2x ozdobné povlaky na polštáře v rozměrech 50x60cm.