Bílé 3D přehozy s růžovými orchidejemi

1 599 Kč  s DPH

MARN40n-220x2

Uvažujete jak si vynoviť vaši ložnici za pár sekund bez zbytečně nákladných investic? Potřebujete rychle zakrýt vaši postel pro případ že přijde návštěva? Zde je řešení.

Množství:

\"\" 

Přinášíme Vám řešení v podobě luxusních a moderních přehozů na postel, ke kterým si můžete doobjednat i doplňky jako jsou polštáře, teplé deky, povlečení 3D nebo hotové tištěné závěsy. Materiál, který se používá k výrobě těchto přehozů, je vysoce kvalitní, prodlužuje životnost a stálost přehozu, je odolný, nežmolkuje se, nezadrhává se a je příjemný na dotek. I při opakovaném balení, vybalování a následném používání se přehoz nepomačká. Celý přehoz je zabalen v plastovém obalu (plastové tašce s ručkou), která je skladná. Díky tomuto balení můžete přehoz použít i jako skvělý dárek nebo překvapení pro Vaše blízké. Dá se jednoduše skladovat, přenášet a hlavně ve Vaší ložnici Vám nebude zabírat místo poté, co jej vložíte do plastového obalu a zasunete například pod postel.

Pokud si chcete postel zaházet několika polštáři, můžete si je u nás doobjednat. V našem eshopu Vám nabízíme kromě přehozů na postel i celou řadu dalších doplňků do domácností, kterými si můžete elegantně a hlavně rychle z pohodlí domova barevně doladit Vaši ložnici nebo obývací pokoj. Neustále se Vám snažíme přinášet nové vzory plné barev a jedinečný styl, takže každý produkt, který si u nás zakoupíte je unikátní, protože design produktů se neustále obměňuje a každý týden nám přibývají nové vzory.

Materiál: 100% Polyester

Balení přehozu: v plastové tašce na zip

\"\"

Přehoz je vhodný i jako dárek, protože je dodáván v plastovém obalu.

K přehozu také dostanete zdarma i 2x ozdobné povlaky na polštáře v rozměrech 50x60cm.