Kvalitní béžové ložní povlečení s hvězdičkami

675,00 Kč  s DPH

HC68 TWINKLE STARS

Hledáte luxusní povlečení s nadčasovým vzorem a živými barvami, které za pár vteřin dokážou vynoviť vaši ložnici? Pokud patříte mezi ty, kteří kladou důraz na kvalitu a dlouhou životnost materiálu, tak pak jste tady správně.

Množství:

Pokud se Vám dosud vstávalo ráno těžko z postele, tak teď už nebudete chtít vstát vůbec. Přinášíme Vám ložní povlečení s unikátním vzorem, které jsou zabalené v elegantním plastovém balení. Tyto povlečení udělají z Vaší ložnice úplně jiný svět. Povlečení jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a stálost barev i po opakovaném praní. Tím potěší i náročné zákazníky.

 

Tyto povlečení plní nejen užitkovou funkci, na kterou jste byli doposud zvyklí, ale i dekorativní. Každý, kdo vzhlédne Vaši nezvyklé ložnici zůstane v němém úžasu. Můžete se stát designérem Vašeho domova, protože u nás si umíte kromě ložního povlečení pořídit i přehozy na postel, hotové závěsy, luxusní deky a povlaky na polštáře. To vše v živých motivech a realistických barvách.

 

100% polycotton

 

Rozměry:

šířka 140 cm x délka 200 cm

 

 V kompletu ložního povlečení se nachází:

povlak na polštář 60x70 cm 

 

Tolerance rozměrů + / - 3%
Praní: Doporučujeme Vám prát při teplotě 40°C, nepoužívat chemické bělidla a prát naruby.

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaBéžová
  • MotivModerní