Bílé tečkované ložní povlečení z bavlny 200x220

1 209,90 Kč  s DPH

HC80 good vibes

Hledáte luxusní povlečení s nadčasovým vzorem a živými barvami, které za pár vteřin dokážou vynoviť vaši ložnici? Pokud patříte mezi ty, kteří kladou důraz na kvalitu a dlouhou životnost materiálu, tak pak jste tady správně.

Množství:

Pokud se Vám dosud vstávalo ráno těžko z postele, tak teď už nebudete chtít vstát vůbec. Přinášíme Vám ložní povlečení s unikátním živým realistickým vzorem, které jsou zabalené v elegantním plastovém balení. Tyto povlečení udělají z Vaší ložnice úplně jiný svět.
Povlečení jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a stálost barev i po opakovaném praní. Tím potěší i náročné zákazníky.


Tyto povlečení plní nejen užitkovou funkci, na kterou jste byli doposud zvyklí, ale i dekorativní. Každý, kdo vzhlédne Vaši nezvyklé ložnici zůstane v němém úžasu. Můžete se stát designérem Vašeho domova, protože u nás si umíte kromě ložního povlečení pořídit i přehozy na postel, hotové 3D závěsy, luxusní deky a povlaky na polštáře. To vše v živých 3D motivech a realistických barvách.


1 ks povlak na přikrývku 200x220 cm

2 ks povlak na polštář 63x63 cm

 

100% bavlna

 

Doporučujeme Vám nepoužívat chemické bělidla a prát naruby

Tolerance rozměrů + / -3%

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaBílá
  • MotivModerní