Vzdušný antialergický polštář bíle barvy 63 x 63 cm

179,90 Kč  s DPH

HC20 63x63

Hledáte polštáře, které jsou vzdušné, měkké a dlouhodobě drží svůj tvar? Chcete si vynoviť Váš pokoj a kromě povlečení na polštáře hledáte i samotný polštář? Tak jste tady správně!

Množství:

 

Nabízíme Vám lehké antialergické polštáře, které brání růstu mikroorganismů, roztočů a plísní. Při výrobě se používají inovativní výrobní technologie, které zaručují dlouhou životnost a stálost materiálu. Povrchová vrstva polštáře je vyrobena z velmi tenkých vláken polyesteru a polyamidu, díky nimž jsou polštáře měkké, trvanlivé a příjemné na dotek. Můžete je jednoduše prát a mezi další výhody patří i rychlé schnutí.

K těmto polštářem Vám nabízíme i samotné povlaky na polštáře, ložní povlečení a bílé antialergické přikrývky, ke kterým si můžete zkombinovat i závěsy, přehozy na postel nebo teplé deky. Proměnit nebo zařídit si domov nikdy nebylo snazší!

 

 

Rozměr: šířka 63 x délka 63 cm

Výplň: silikonové vlákno

Povrchový materiál: 100% mikrovlákno

Balení: plastový sáček


 

 

Kromě toho, že Vám tento polštář může pomoci vynoviť a zkrášlit Váš domov, můžete ho  spolu s ložním povlečením a přikrývkami použít i jako originální dárek, který jistě potěší Vašich blízkých.

  • BarvaBílá
  • MotivBez motivu