Pikniková deka s barevnými pásy 130x150cm

502 Kč  s DPH

NR 018 STRIPS

Deky na piknik využije snad každý, kdo má alespoň trošku rád chvíle strávené v přírodě. Zpracování a materiály použité při výrobě těchto dek jsou přizpůsobeny právě pro jejich využívání v exteriéru. Spodní vrstva piknikových dek Vás chrání před vlhkostí a chladem. Vnější povrch Vám zaručí komfort při piknikovaní či opalování se u vody.

Množství:

Piknikové deky by neměly chybět ve výbavě žádného nadšence letních výletů. Vždyť, kdo by neměl rád příjemné posezení na louce, v parku či na pláži s přáteli nebo milovanou osobou. Společné chvíle strávené na dece si bez pochyb oblíbí i děti. Vezměte je na procházku spojenou s piknikem a nezapomenutelným dobrodružstvím se pro ně stane i louka nedaleko domova.


Piknikové deky z naší kolekce se dají jednoduše a rychle poskládat na praktickou tašku s úchyty a zapnout na suchý zip. Na spodní straně dek na piknik je hliníková fólie, která zajišťuje tepelnou izolaci a také Vás dokonale chrání před vlhkostí. Nemusíte se tak obávat toho, že po chvíli piknikování budete sedět na studené a od země navlhlé dece. Povrch piknikové deky je vyroben  na dotek z příjemného a měkkého materiálu. Čas strávený na dece se v případě vhodného počasí stane pro Vás ideálním relaxem.

 

Povrch deky: 100% polar fleece
Spodní vrstva: 2 mm silná PVC pěna, hliníková fólie

 

Rozměr: šířka 130 cm x délka 150 cm

 

Praní: Doporučujeme Vám prát při teplotě 30 ° C, nepoužívat chemické bělidla, prát naruby a nesušit v sušičce.
Tolerance rozměrů + / -3%.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaŽlutá
  • MotivModerní

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.