Oboustranná krémová patchwork přehoz

537,00 Kč  s DPH

Předpokládané doručení 4-5 dní

nbl-9_35889

Zařídit si ložnici pro sebe nebo pro dítě podle svých představ je častokrát složité a náročné, pokud máte vyhrazenou představu o přehoze, který se stává dominantním kouskem místnosti, protože přikryje snad tu nejdůležitější část nábytku - Vaši postel. My Vám přinášíme nabídku stále více oblíbených PATCHWORK přehozů.

Množství:

Patchwork přehozy na lůžko mají svou dlouhou historii, ale i přesto v dnešní moderní době si v množství ložnic najdou po celém světě své místo. Tato technika sestává z postupného sešívání jednotlivých kousků zbytkové látky, případně z částí látek pokrytých vhodnými drobnými vzory, které najdou znovu své využití. Nejčastěji jsou výsledkem tohoto způsobu výroby deky, přehozy na postele, panenky nebo i batohy.

Pokud patříte k vyznavačům této techniky, tak určitě si mezi našimi přikrývkami na postel najdete takovou barevnou kombinaci s různými motivy, která Vám padne do oka. Výhoda našich přehozů spočívá i v tom, že oproti klasickým přehozem, při nichž jsou jednotlivé kousky látky ručně sešívané, se nemusíte bát, že se Vám přehoz při manipulaci s ním rozpáře a poškodí.

Vaše ložnice s patchwork přikrývkou získá nový rozměr a vintage design, který byl populární již mezi ženami amerických osadníků.

Přehoz je vyroben z materiálu podobnému bavlně, který je měkký a příjemný na dotek. Přikrývka je prošívaná a vyplněna silikonovými vlákny, které zvyšují odolnost výrobku před zničením.


Balení produktu: plastová taška s rukojetí

Údržba: přehoz je možné prát v pračce, nedoporučuje se používat chemické bělidla

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení a vlastností. Jemné rozdíly v barvě mohou být způsobeny kvalitou Vašeho monitoru nebo obrazovky. Přesto Vás barvy našich přikrývek překvapí.


Tolerance rozměrů: +/- 3%

Materiál: 100% polyester

  • BarvaBéžová
  • MotivProšívaný vzor

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.