Kvalitní schodišťový transportní vozík

2 361 Kč  s DPH

3 075 Kč

-23.2186%

WM01_EKS

Transportní vozíky mají široké využití v mnoha průmyslových oblastech. Pokud si vyberete správný vozík a naučíte se jej správně používat, ušetříte nejen čas, ale také Vaši energii.

Množství:

Transportní schodišťový vozík je perfektní pro domácí i průmyslové použití, perfektně se bude hodit do obchodu nebo skladu. Díky své odolné, funkční a univerzální konstrukci je možné jej využít k přepravě zboží nejen po rovných plochách, ale také po schodech.

 

Co lze od transportního vozíku očekávat?

Pevná a stabilní 6kolová konstrukce umožňuje pohodlnou přepravu zboží včetně tažení po schodech nahoru a dolů, jakož i průjezdu prahů. Kola jsou vyrobena z pevného plastu a vysoká kvalita použitých materiálů při výrobě zaručuje, že se při používání nerozbijí. Jejich design zajišťuje přilnavost na jakémkoli povrchu. Vozík je vybaven pohodlnou plošinou, která umožňuje přepravu nákladů do 200 kg. Pohodlí při používání zabezpečují i protiskluzové rukojeti s možností nastavení ve dvou úrovních. Díky tomu můžete výšku vozíku nastavit dle potřeby výšky uživatele. Vozík je vybaven systémem rychlého skládání, takže jej můžete v případě potřeby rychle složit. Po složení zabírá málo místa.

 

Specifikace:

Konstrukce vozíku: kov

Kola: litá, vyrobena z kvalitní gumy

Rozměr kola: průměr - 15cm, šířka - 2,5 cm

Max. zatížení: 200 kg

Hmotnost: 12 kg

Výška vozíku: min. 80 cm, Max. 111 cm

Šířka vozíku s kolečky: 48 cm

Šířka kovové konstrukce: 29 cm

Rozměry nakládací plošiny: 31 cm x 27,5 cm

  • BarvaModrá

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.