Červeno šedé oboustranné povlečení s hvězdičkami

942,50 Kč  s DPH

54D + 44D

Každý z nás si po těžkém dni rád odpočine v měkkých peřinách. Odpočinek se může stát o to příjemnějším, pokud na Vás čeká povlečení, které Vás pohladí příjemným materiálem a vzorem, který se Vám líbí. Díky tomu, že jsou tyto povlečení oboustranné, Vás budou těšit dvakrát.

Množství:

Nejnovější trendy se promítají i do ložního povlečení. Oboustranné povlečení z naší nabídky nejsou výjimkou. Tyto povlečení Vám poskytují dva vzory, podle toho, na kterou stranu si je otočíte. Design ložního povlečení je jiný na obou stranách, ale obě strany spolu zároveň dokonale ladí. Příjemný a zároveň kvalitní materiál není tímto povlakům cizí a zaručuje, že barvy nevyblednou ani po početných praních. Různé vzory se budou líbit nejen Vám, ale jsou také vhodné jako dárek pro Vaše známé.

Na naší stránce naleznete produkty, se kterými si v podobném stylu dokážete jednoduše sladit i zbytek pokoje. Nabízíme Vám také přehozy na postel, plachty na postel, dekorační povlaky na polštáře, ale i závěsy. Se zařizováním se u nás můžete vydovádět dosyta.

 

100% bavlna

 

šířka 160 x délka 200 cm + 2ks povlak na polštář šířka 70 x délka 80 cm

 


Tolerance rozměrů + / - 2%
Nepoužívat chemické bělidla a prát naruby.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaČervená
  • MotivModerní

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.