Kvalitní oboustranné ložní povlečení s geometrickým vzorem

904,00 Kč  s DPH

pbs-584_66712

Každý z nás si po těžkém dni rád odpočine v měkkých peřinách. Odpočinek se může stát o to příjemnějším, pokud na Vás čekají povlečení, které Vás pohladí příjemným materiálem a vzorem, který se Vám líbí. Díky tomu, že jsou tyto povlečení oboustranné Vás budou těšit dvakrát.


Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Oboustranné povlečení

Nejnovější trendy se promítají i do ložního povlečení. Oboustranné povlečení z naší nabídky nejsou výjimkou. Tyto povlečení Vám poskytují dva vzory, podle toho, na kterou stranu si je otočíte. Design ložního povlečení je jiný na obou stranách, ale obě strany spolu zároveň dokonale ladí. Příjemný a zároveň kvalitní materiál není tímto povlakům cizí a zaručuje, že barvy nevyblednou ani po četných praních. Různé vzory se budou líbit nejen Vám, ale jsou také vhodné jako dárek pro Vaše známé.

Na naší stránce naleznete produkty, se kterými si v podobném stylu dokážete jednoduše sladit i zbytek pokoje. Nabízíme Vám také přehozy na postel, plachty na postel, dekorační povlaky na polštáře, ale i závěsy. Se zařizováním se u nás můžete vyřádit dosyta.

\"\"

šířka 200 x délka 220 cm + 2ks povlak na polštář šířka 70 x délka 80 cm

\"\"

100% bavlna

\"\"

Tolerance rozměrů + / - 2%
Nepoužívat chemické bělidla a prát naruby.