Akumulátorové nůžky na trávu a keře PM-ANTK-7,2T

999 Kč  s DPH

1 179 Kč

-15%

POWPM0947

Akumulátorové nůžky na trávu a keře s kapacitou baterie 1500 mAh, maximální pracovní dobou 60 minut, šířkou nože 83 mm a délkou čepele 120 mm.

Množství:

Akumulátorové nůžky na trávu a keře Powermat PM-ANTK-7.2T jsou nepostradatelným nástrojem při práci na zahradě. Dokončit okraje trávníku nebylo nikdy tak jednoduché! Díky použití lithium-iontové baterie s kapacitou 1500 mAh se stanou velmi chytrými, nemusíte se obávat nepohodlného kabelu. Ergonomická rukojeť pokrytá protiskluzovou vložkou spolu s nízkou hmotností dělají práci pohodlnou a bezpečnou. Souprava obsahuje 83 mm široký vyžínač trávy a 120 mm dlouhý vyžínač keřů s rozestupem 6 mm zubů.

Výměna čepele se provádí pomocí systému bez použití nářadí, který vám umožňuje rychle změnit nůžky na trávu, na nůžky na keře. Použití dvou nožů umožňuje přesné formování okrajů trávníku a malých keřů. Efektivní baterie umožňuje zařízení pracovat dlouhou dobu. O stavu nabití baterie se dozvíte z barevných LED diod, které svítí při běžícím motoru. V případě náhodného zaseknutí nožů nebo nouze je na zadní straně nůžek zámek, který okamžitě vypne motor a pohyb nože. Odstranění zámku ze zásuvky znemožňuje nastartování motoru. Díky rotačnímu mechanismu a tlačítku pro otevření spodního krytu můžete nože jednoduše vyměnit, abyste je mohli použít ke stříhání keřů nebo trávy.

 

Technické parametry:

Napájení nůžek: Baterie

Napájení nabíječky: AC 230 V / 50 Hz

Napětí baterie: DC 7,2V

Kapacita baterie: 1500 mAh

Typ baterie: lithium-iontová

Otáčky bez zatížení: 1100 ot./min

Šířka nože na trávu: 83 mm

Délka čepele keře: 120 mm

Rozteč zubů: 6 mm

Doba nabíjení: 3 - 5 [h]

Maximální pracovní doba: 60 minut

  • BarvaOranžová

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.