Moderní povlečení oboustranné se vzorem

1 120,50 Kč  s DPH

POS-BOHO--4

Hledáte luxusní povlečení s nadčasovým vzorem a pestrými barvami, které oživí Vaši ložnici za malou chvíli? Pokud se řadíte mezi lidi, kteří si při povlečení dají záležet na kvalitě a dlouhé životnosti materiálu, pak jste na správném místě.

Množství:

O PRODUKTU

V případě, že se Vám dosud ráno vstávalo těžko z postele, nyní už nebudete chtít vstát vůbec. Přinášíme Vám ložní povlečení s jedinečným realistickým vzorem, které jsou baleny v praktickém plastovém balení. Povlečení z této kolekce udělají z Vaší ložnice úplně jiný svět. Ložní povlečení je vyráběno z kvalitních materiálů, které zaručuje dlouhou životnost a stálost barev i po opakovaném praní. I nároční zákazníci budou s tímto povlečením jistě spokojeni.

 

Toto povlečení plní kromě užitkové funkce, na kterou jsme zvyklí, i dekorativní. Každý, kdo uvidí Vaši ložnici zůstane v němém úžasu. Snadno se u Vás doma stanete špičkovým designérům, protože u nás si umíte kromě ložního povlečení pořídit i přehoz přes postel, závěsy, luxusní deky či povlaky na polštáře. To vše v živých motivech a barvách.

 

ROZMĚR

Rozměry povlečení:

šířka 160 cm x délka 200 cm

šířka 200 cm x délka 220 cm

 

 V kompletu ložního povlečení se nachází:

- 2x povlak na polštář v rozměru 70x80 cm

 

MATERIÁL

100% bavlna

 

DOPLŇKOVÉ INFORMACE

Doporučujeme Vám nepoužívat chemické bělidla a prát naruby

Tolerance rozměrů + / -3%

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaŠedá
  • MotivModerní

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.