Moderní povlečení bílé barvy 220 x 240 cm

1 887 Kč  s DPH

3574642322365

Hledáte luxusní povlečení s nadčasovým vzorem a živými barvami, které za pár sekund dokáží vynoviť vaši ložnici? Pokud patříte mezi ty, kteří kladou důraz na kvalitu a dlouhou životnost materiálu, tak pak jste tu správně.

Množství:

\"\"

Pokud se Vám dosud vstávalo ráno těžko z postele, tak teď už nebudete chtít vstát vůbec. Přinášíme Vám ložní povlečení s unikátním živým realistickým vzorem, které jsou zabalené v elegantním plastovém balení. Tyto povlečení udělají z Vaší ložnice úplně jiný svět. Povlečení jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a stálost barev i po opakovaném praní. Tím potěší i náročné zákazníky.

Tyto povlaky plní nejen užitkovou funkci, na kterou jste byli dosud zvyklí, ale i dekorativní. Každý, kdo vzhlédne Vaši nezvyklé ložnici zůstane v němém úžasu. Můžete se stát designérem Vašeho domova, protože u nás si umíte kromě ložního povlečení pořídit i přehozy na postel, hotové 3D závěsy, luxusní deky a povlaky na polštáře. To vše v živých 3D motivech a realistických barvách.

\"\"

1 ks povlak na peřinu rozměr 220x240 cm

2 ks povlaků na polštáře rozměr 63x63 cm

\"\" 

100% bavlna


\"\"

Doporučujeme Vám nepoužívat chemické bělidla a prát naruby

Tolerance rozměrů + / -3%

Zapínání povlečení přikrývky: knoflíky

Zapínání povlaku na polštář: bez zapínání

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.