Bambusové hodiny s bílým ciferníkem

660 Kč  s DPH

FLEZ12A-2

Jak je všeobecně známo, hodiny jsou od nepaměti, klasickým ukazatelem času. Avšak v současnosti patří mezi důležité interiérové doplňky, které svým vkusným a moderním designem podtrhnou útulnost Vašeho domova. Nechte se unášet v čase s jedinečným doplňkem nástěnných hodin.

Množství:

Myslíte si, že hodiny na zdi slouží pouze k tomu, aby nás informovaly o čase? Vyvedeme Vás z této ideje a ukážeme Vám, jak nástěnné hodiny mohou zpříjemnit a zútulnit váš domov. Přinášíme Vám široký sortiment nástěnných hodin v různých barevných provedeních, tvarech, rozměrech a jedinečném designu. Jsou také neobyčejným dekorativním doplňkem, který se může vyjímat na stěně vašeho obývacího pokoje, kuchyně, ložnice či na chodbě. Hranice jejich umístění jsou totiž neomezené.


Materiál, ze kterého jsou vyrobeny Vám zajistí jejich nerozbitnost a tím Vás potěší i jejich dlouhá životnost. V naší nabídce si také můžete vybrat nástěnné hodiny, které lze klasicky zavěsit nebo i takové, které lze přímo nalepit na zeď. Postačí opravdu málo, aby se nástěnné hodiny staly středobodem nejen Vaší pozornosti, ale také pozornosti Vaší návštěvy či hosty. Hodiny obsahují hodinový mechanismus, ve kterém je osazeno moderní elektronické zařízení, které zajišťuje tichý chod – bez efektu tikaní. Hodiny jsou ošetřeny ekologickým olejem díky čemuž je vyzdvižena přírodní struktura dřeva.

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy podle individuálních nastavení.


Rozměry:

Šířka: 20 cm

Výška: 60 cm

Tloušťka: 3 mm

 

Součástí balení je také baterie typu AA.