Nafukovačky k vodě DONUT hnedej farby

325 Kč  s DPH

TUTTUR-00204

Těšíte se už na léto? Ledový drink v ruce, teplé slunce nad hlavou a pohoda u bazénu či moře. Pokud máte rádi letní koupání, právě pro Vás máme připraveny nafukovačky. V naší nabídce najdete různé tvary, barvy či velikosti a jejich mnohostranné využití. Je jen na Vás zda se na nich budete klouzat po vodě nebo se jen tak opalovat.

Množství:

Nafukovačky do vody Vám zaručí kopec zábavy. Blíží se horký letní den a Vy ho nechcete strávit jen tak, obyčejně, ležením u bazénu? Právě pro Vás je připravena kolekce nafukovaček. V nabídce najdete nadrozměrné nafukovačky ve tvaru pelikána, jednorožce či křídel, ale i menší nafukovačky jako plavací kruh ve tvaru donutu, kousku pizzy či preclíků.


Odreagujte se a užívejte si léto. Není nic lehčí. Na každé pláži či u bazénu budete přitahovat pozornost. Nemusíte se o nic starat jen si užívat krásné počasí. V nabídce najdete i malé nafukovačky, které poslouží jako držák na nápoje. Takže Vám již nic nebude bránit ve skvělém odpočinku. Ať si užíváte dovolenou s přáteli nebo rodinou, všichni budou z těchto nafukovaček ohromeni. Využijí jejich děti při dovádění v bazénu, dospělí při zábavě s přáteli nebo jen tak na jednoduché lenošení.


 

120 x 120 cm

 

Materiál: PVC

 

Tolerance rozměrů je +/- 3%.


Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaHnědá
  • MotivDětský

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.