Moderní koberec s barevným vzorem

519 Kč  s DPH

CHEFIESTA36222-37122

Zpříjemněte si Váš domov pomocí nové kolekce koberců. Vyberte si z naší nabídky moderních, nadčasových a hlavně kvalitních koberců.

Množství:

Koberce Fiesta jsou vyráběny z přízí Calping Frize, které vytvářejí husté rouno o výšce 9 milimetrů a gramáži 1600 gr/m2. Polypropylenová (PP) vlákna jsou díky speciální technologii výroby Heat Set velmi měkká na dotek a zároveň odolná vůči deformaci a oděru, připomínající vlnu. Série je charakteristická svým moderním designem - geometrickými tvary a výraznými barevnými kombinacemi béžové, hnědé a šedé.

 

Výjimečné vlastnosti koberců této kolekce jsou vysoká hustota vláken, vysoká odolnost a stálost barvy, textury nebo vlákna. Další velkou předností koberce je jeho vzhled, díky kterému se hodí téměř do všech interiérů. Koberce se vyznačují dlouhou životností, nenáročnou údržbou a snadným čištěním, pokud se zašpiní. OEKO-TEX Standard 100 je certifikát, který označuje materiály a výrobky splňující přísná mezinárodní kritéria kvality a zdravotní nezávadnosti na všech úrovních výroby (výroba, tkaní...).

 

 

Specifikace:

Certifikát: OEKO-TEX

Materiál: 100% frise

Barva: béžová

Tvar: obdélník

Gramáž: 1600 g/m²

Výška vlákna: 9 mm

  • BarvaBéžová