Elegantní koberec s úžasným potiskem

860 Kč  s DPH

CHED176DL-GREY-VIZON

Zpříjemněte si Váš domov pomocí nové kolekce koberců. Vyberte si z naší nabídky moderních, nadčasových a hlavně kvalitních koberců.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Moderní koberce

Koberce jsou vyrobeny z nejkvalitnější polypropylenové příze s polyesterovou kombinací. Mají jemné vlákno vysoké 9 milimetrů s gramáží 1300 gr/m2. Koberce se vyznačují především velmi vysokou odolností proti oděru, jejich vlákna jsou elastická a odolná proti deformaci. Velmi snadno se čistí, včetně vysávání a mokrého mytí. Mají také vysoký součinitel tepelné vodivosti, takže je lze použít v místnostech s podlahovým vytápěním. Kolekce koberců Valley zahrnuje širokou škálu moderních i tradičních vintage vzorů v různých velikostech.

 

Výjimečné vlastnosti koberců z této kolekce jsou vysoká hustota vláken, vysoká odolnost a stálost barvy, textury nebo vlákna. Další velkou předností koberce je jeho vzhled, díky kterému se hodí téměř do všech interiérů. Koberce se vyznačují dlouhou životností, nenáročnou údržbou a snadným čištěním, pokud se zašpiní. OEKO-TEX Standard 100 je certifikát, který označuje materiály a výrobky splňující přísná mezinárodní kritéria kvality a zdravotní nezávadnosti na všech úrovních výroby (výroba, tkaní...).

 

 

Specifikace:

Certifikát: OEKO-TEX

Materiál: 80% PP + 20% smrštitelný polyester

Barva: béžová

Tvar: obdélník

Gramáž: 1300 g/m²

Výška závitu: 9 mm

  • BarvaBéžová