Luxusní koberec do obývacího pokoje

845 Kč  s DPH

CHE15855-10842LAILA

Zpříjemněte si Váš domov pomocí nové kolekce koberců. Vyberte si z naší nabídky moderních, nadčasových a hlavně kvalitních koberců.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Moderní koberce

Koberce Laila je kolekce koberců vyrobených z polypropylenových vláken o výšce 8 milimetrů a hmotnosti 1350 gr/m2. Koberce se vyznačují především velmi vysokou odolností proti oděru, jejich vlákna jsou elastická a odolná vůči deformaci. Velice snadno se čistí, včetně vysávání a mokrého mytí. Mají také vysoký součinitel tepelné vodivosti, takže je lze použít v místnostech s podlahovým topením. Kolekce koberců Laila zahrnuje širokou škálu klasických a moderních vzorů, včetně geometrických, květinových, perských a různých velikostí.

 

Výjimečné vlastnosti koberců z této kolekce jsou vysoká hustota vláken, vysoká odolnost a trvanlivost barvy, textury či vlákna. Další velkou výhodou koberce je jeho vzhled, díky kterému se hodí téměř do všech interiérů. Koberce se vyznačují dlouhou životností, nenáročností na údržbu a v případě zašpinění se snadno čistí. OEKO-TEX Standard 100 je certifikát, kterým jsou označovány materiály a výrobky, které splňují přísná mezinárodní kritéria pro kvalitu a zdravotní nezávadnost ve všech úrovních produkce (výroba, tkaní…).

 

Specifikace:

Certifikát: OEKO-TEX

Materiál: 100% polypropylen

Model: moderní

Barva: hnědá

Tvar: obdélník

Hmotnost: 1350 g/m²

Výška vlákna: 8 mm

  • BarvaHnědá