Bílý prošívaný přehoz na postel

284,00 Kč  s DPH

NMF-09

Uvažujete jak si vynovit vaši ložnici za pár vteřin bez zbytečně nákladných investic? Potřebujete rychle zakrýt vaši postel pro případ, že přijde návštěva? Tady je řešení.

Množství:

O produktu

Přinášíme Vám moderní přehoz na postel. Uvažujete-li o dekorativní přikrývce do vaší ložnice, už více nemusíte hledat. Odteď už bude Vaše postel vždy elegantně ustlána. Tyto přikrývky se vyznačují velmi vysokou kvalitou materiálu a precizním provedením. Materiály které se používají při výrobě jsou odborně vybírány a hlavně dlouhodobě testovány v praxi. Nemusíte se bát, že se Vám přehoz po krátké době používání zežmolkuje nebo opotřebuje. Tato elegantní přikrývka na postel je velmi příjemná na dotek, takže není vyloučeno že se Vám podaří usnout, aniž byste ji museli sundávat z postele. Tento přehoz Vám poslouží jako přikrývka na postel, která jednoduše vynoví Vaši ložnici.

K přehozům je možné si dokoupit polštáře které naleznete na našem obchodě. Kromě polštářů Vám nabízíme také hotové elegantní závěsy, teplé a tlusté deky a ložní povlečení, takže si můžete jednoduše vynovit Váš domov. Nebudete potřebovat ani bytového designéra. Sami si jednoduše sladíte Váš domov do barev podle sebe. Nabízíme Vám přehozy na jednolůžko i na dvoulůžko. Každá přikrývka je zabalena v plastovém obalu, takže ji můžete snadno skladovat, přenášet. Tímto se kromě estetického prohozu stává tato přikrývka také praktickou. Nebo pokud uvažujete o vhodném dárku... máte ho před sebou. Už žádné stresy z nečekané návštěvy. Jednoduše za pár vteřin máte ustláno. Kouzelná přikrývka na postel je hned na svém místě. Tyto přehozy jsou dostupné ve více rozměrech, v případě zájmu nás prosím kontaktujte na naší emailové adrese. Vaše ložnice nikdy nebyla tak krásná.

Rozměry

šířka 170 cm x délka 210 cm

šířka 170 cm x délka 230 cm

šířka 200 cm x délka 220 cm

šířka 220 cm x délka 240 cm

šířka 240 cm x délka 240 cm

šířka 240 cm x délka 260 cm

šířka 260 cm x délka 240 cm

Materiál

100% Polyester

 

Doplňkové informace

Tolerance rozměrů +/- 3%

Balení přehozu: v plastové tašce na zip