Jemná hřejivá deka tmavě fialové barvy

686 Kč  s DPH

10

Hledáte teplou deku, která Vás zahřeje Během chladných večerů strávených u TV nebe Vám poslouží jako ideální přehoz na postel či gauč? Tyto luxusní deky Vás překvapí svou kvalitou i zpracováním. Zkrášlí Váš klid a zahřeje Během chladných večer.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

LUXUSNÍ DEKY

\"\"

Tyto deky jsou velmi příjemné na dotek a měkoučké, doslova máte hned chuť se jimi přikryla. Jsou Takové jemňoučké jako ty dětské plyšové hračky. Neodoláte jim. Vyráběná jsou moderní technologií, která zaručuje dlouhou životnost a stálost materiálů. Žádné žmolky, strčiace nitky, změna odstínů nebe stárnutí barvy při opakované praní při těchto dekách nehrozí. Tato deka má velmi široké využití. Můžete ji použít jako přehoz, prostěradlo nebe přikrývku v chladných večerech. Poslouží Vám jako klasická deka pro děti i pro dospělé, je to takové ideální dárek, který bude léta Slouží.
I po dlouhé době používání se deka nežmolkuje, Můžete ji opakovaně prejt, neztrácí svou barvu, nevybledne. Prostě ideální dárek. Deka je zabalená ve velmi elegantním plastovém obalu, Můžete ji jednoduše skladovat nebe přenášeny, kdekoli uskladnit. Chcete ji Vzít na chatu nebo na dovolenou? Žádný problém. Plastová taška na zip vám to umožní, žádné pachy, prach, pošpiněna při převážení. Jednoduše zavřít do obalu a na místě vybalit.

Možnost výběru z velké palety barev.
Po vyprání se nežmolkuje. Nepouští vlákna, s termo účinkem, velmi příjemná na dotek.
Deky jsou dostupné ve dvou rozměrech a to 160 x 210cm nebe 200 x 220cm (viz to v jednotlivých kategoriích, ne všechny barvy jsou dostupné v obou rozměrech)

Rozměry: 200 x 220cm (tolerance +/- 3%)
Váha deky je 1 kg.
Materiál: 100% Polyester
Balení deky: v elegantní plastové tašce na zip
Deky lze prát při teplotě 30 ° C, nepoužívejte Bělidla nebe podobné prostředky.
Hebká, měkká, příjemně teplá ...

\"\"

Deka je vhodná i jako dárek, protože je dodávána v plastovém obalu.
Krásné, kvalitní a teplé deky ideální jako přehoz nebe jako přikrývka.

  • BarvaFialová
  • MotivBez motívu

Podobné produkty

Vybrali jsme několik podobných produktů, o kterých si myslíme, že se Vám budou líbit.