Luxusní deka z akrylu bílá s černými pruhy

996,00 Kč  s DPH

Předpokládané doručení 4-5 dní

kw-20_2669

Hledáte hrubou teplou deku, která Vás zahřeje během chladných večerů strávených u TV nebo Vám poslouží jako ideální přehoz na postel či gauč? Tyto luxusní španělské deky Vás překvapí svou kvalitou i zpracováním.

Množství:

 

Španělské luxusní deky z akrylu jsou velmi hrubé, označují se také jako masité. Jsou velmi příjemné na dotek a měkoučké, doslova máte hned chuť se jimi přikrýt. Jsou vyráběny moderní technologií, která zaručuje dlouhou životnost a stálost materiálů. Žádné žmolky, strčiace nitky, změna odstínů nebo stárnutí barvy při opakovaném praní při těchto dekách nehrozí. Tato deka má velmi široké využití. Můžete ji použít jako přehoz, prostěradlo nebo přikrývku v chladných večerech. Poslouží Vám jako klasická deka pro děti i pro dospělé, je to také ideální dárek, který bude léta sloužit.
I po dlouhé době používání se deka nežmolkuje, můžete ji opakovaně prát, neztrácí svou barvu, nevybledne. Prostě ideální dárek. Deka je zabalená ve velmi elegantně plastovém obalu, můžete ji jednoduše skladovat nebo přenášet, kdekoli uskladnit. Chcete ji vzít na chatu nebo na dovolenou? Žádný problém. Plastová taška na zip Vám to umožní, žádné pachy, prach, pošpiněna při převážení. Jednoduše zavřít do obalu a na místě vybalit.
 
Možnost výběru z velké palety barev.
Po vyprání se nežmolkuje. Nepouští vlákna, s termo účinkem, velmi příjemná na dotek.

 
Rozměry: 160 x 210cm, váha deky je 2 kg. (tolerance +/- 3%)

Materiál: 100% Polyester
Balení deky: v elegantní plastové tašce na zip
Deky lze prát při teplotě 30 ° C, nepoužívejte bělidla nebo podobné prostředky.
Hebká, měkká, příjemně teplá ...
 


Deka je vhodná i jako dárek, protože je dodávána v plastovém obalu.
Krásné, kvalitní a teplé deky ideální jako přehoz nebo jako přikrývka.

  • BarvaBílá
  • MotivPruhovaný vzor

Podobné produkty

Vybrali jsme několik podobných produktů, o kterých si myslíme, že se Vám budou líbit.