Moderní šedá deka s motivem kytiček

1 671 Kč  s DPH

MARkw67

Hledáte teplou deku, která Vás zahřeje během chladných večerů strávených u TV nebo Vám poslouží jako ideální přehoz na postel či gauč? Tyto luxusní deky Vás překvapí svou kvalitou i zpracováním. Zkrášlí váš pokoj a zahřejí během chladných večerů.

Množství:

\"\" 

Španělské luxusní deky z akrylu jsou velmi hrubé, označují se také jako masité. Jsou velmi příjemné na dotek a měkoučké, doslova máte hned chuť se jimi přikrýt. Jsou vyráběny moderní technologií, která zaručuje dlouhou životnost a stálost materiálů. Žádné žmolky, strčiace nitky, změna odstínů nebo stárnutí barvy při opakovaném praní při těchto dekách nehrozí.

Tato deka má velmi široké využití. Můžete ji použít jako přehoz, prostěradlo nebo přikrývku během chladných večerech. Poslouží vám jako klasická deka pro děti i pro dospělé, je to také ideální dárek, který bude roky sloužit.

I po dlouhé době používání se deka nežmolkuje, můžete ji opakovaně prát, neztrácí svou barvu, nevybledne. Jednoduše ideální dárek.

Deka je zabalená ve velmi elegantním plastovém obalu, můžete ji jednoduše skladovat nebo přenášet, kdekoli uskladnit. Chcete ji vzít na chatu nebo na dovolenou? Žádný problém. Plastová taška na zip vám to umožní, žádné pachy, prach, pošpinění při převážení. Jednoduše zavřít do obalu a na místě vybalit.

Možnost výběru z velké palety barev.

Po vyprání se nežmolkuje. Nepouští vlákna, s termo účinkem, velmi příjemná na dotek.

Rozměry: 160 x 210cm (tolerance +/- 3%)

Váha deky je 2 kg.

Materiál: 100% Polyester

Balení deky: v elegantní plastové tašce na zip

Deky lze prát při teplotě 30 ° C, nepoužívejte bělidla nebo podobné prostředky.

Hebká, měkká, příjemně teplá ...

\"\"

Deka je vhodná i jako dárek, protože je dodávána v plastovém obalu.

Krásné, kvalitní a teplé deky ideální jako přehoz nebo jako přikrývka.