Cikcak lněný povlak na polštář

242 Kč  s DPH

TUTNAZ-08116

Hledáte něco, čím by ste svou domácnost odlíšili? Lněné povlaky na polštáře jsou tou správnou volbou. Díky kombinaci lnu a bavlny, jemných nevtíravých barev a snadné údržby se stávají tyto povlaky dokonalým bytovým doplňkem.

Množství:

Lněné povlaky na polštáře jsou ideálním řešením oživení a zpestření Vašeho bytu či domu. Tyto povlaky jsou vytvořeny na základě nejnovějších trendů, a to díky kombinaci materiálů, jemných nevtíravých barev a krásnych vzorů. Jejich velkou výhodou je, že se nedají jen tak lehce zašpinit a tudíž jsou vhodné i do domácnosti plné dětí. 

 

Kombinace materiálů vytváří spojení klasiky a moderního stylu, což v konečném důsledku přináší dokonalý efekt. Je na Vás jestli je umístěte do ložnice, obývacího pokoje, nebo pokoje pro hosty, všude jsou vhodné i do domácnosti plné dětí. 

 

Doporučujeme Vám vytvořit si vlastní sadu těchto povlaků, protože k sobě dokonale ladí, při čemž jediným Vašim problémem bude to, kam je umístíte. Zahoďte za hlavu každodenní starosti všedních dní a relaxujte. 

 

ECO - len (kombinace lnu a bavlny)

 

40x40 cm

 

Díky kombinaci materiálů jsou povlaky nenáročné na údržbu a snadno se čistí.  

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

  • BarvaHnědá
  • MotivGeometrické útvary

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.