Benzínový křovinořez s výkonem 6 HP PM-KS-600T a praktickým příslušenstvím

3 128 Kč  s DPH

4 353 Kč

-28%

POWPM0638

Benzínový křovinořez s 2-taktním motorem o výkonu 4,4 kW/6 HP, objem motoru 49 cm3, s maximálními otáčkami 11000 [ot./min], záběr sečení 420 mm, hmotnost 7,69 kg, s praktickým příslušenstvím.

Množství:

Benzínový křovinořez od výrobce Powermat se stane skvělým pomocníkem ve vaší zahradě. Jedná se o profesionální zařízení určené k sečení trávy a keřů v zahradě nebo sadech vybavené technologií RedVib antivibrační systém , který snižuje vibrace vznikající během provozu. Díky propracovanému designu, nízké hmotnosti a pohodlnému popruhu který odlehčí ruce a páteř je práce s křovinořezem mnohem jednodušší a pohodlnější, přičemž nezatěžuje páteř a ramena. Samotný popruh je vybaven hrubým plastovým chráničem, který chrání bedra proti oděru. Pohodlné nastavení popruhu umožnuje křovinořez rychle přizpůsobit tělesným rozměrům uživatele a preferované výšce sečení od země.

 

Součástí balení je i praktické příslušenství:

  • Ochranná maska
  • 2x automatická zastřihovací hlava
  • Servisní sada nástrojů
  • Třízubý kotouč na vysokou a hustou trávu
  • Pohodlný popruh
  • Řezná struna 2,4 mm, 10 m
  • Nádrž na přípravu směsi oleje a paliva
  • Ochranné rukavice
  • Návod k použití

 

Křovinořez je vybaven dvoutaktním motorem o objemu 49 cm3 s maximálním výkonem 6 HP . Díky použití odstředivé spojky s kvalitním obložením je práce s přístrojem velice pohodlná a bezpečná. Motor disponuje mechanickým palivovým čerpadlem, díky kterému po delším odstavení zařízení natáhneme palivo do karburátoru a tím se motor nastartuje bez větší námahy. Pohodlná regulace otáček na rukojeti se škrtící klapkou s blokádou proti náhodnému stisku, jakož i spínačem a funkcí blokování otáček. Rukojeť s hlavou lze libovolně otáčet, což usnadňuje sečení na těžko dostupných místech.

Zařízení vyžaduje palivo ve formě směsi 95 oktanového benzínu s olejem pro směsi pro 2-taktní motory. Použití 2 kroužků na pístu poskytuje dodatečné utěsnění a také zlepšuje výkon motoru. Samotní uživatelé jistě ocení jednoduchou výměnu řezného příslušenství a hladinu hluku, která je vzhledem k vysokému výkonu motoru extrémně nízká. Křovinořez je vybaven kvalitním japonským membránovým karburátorem Midori.

 

Technické parametry:

Výrobce : POWERMAT

Model : PM-KS-600T

Efektivní výkon : 4,4 kW / 6 HP

Typ motoru : 2-taktní

Maximální otáčky : 11000 [ot./min]

Volnoběžné otáčky: 2800-3200 [ot./min]

Rychlost odstřeďování : 2800-3200 [ot./min]

Objem motoru : 49 cm3

Jmenovitý výkon motoru : 1,65 kW / 2,2 HP

Záběr sečení : 420 mm

Průměr řezného kotouče : 255 mm

Typ spojky : odstředivá spojka

Typ karburátoru : membrána

Typ zapalovací svíčky : LD-L7T

Systém zapalování : CDI

Objem palivové nádrže : 1,2 L

Hmotnost : 7,69 kg

Effective Power Solutions - efektivní výkon motoru

  • BarvaŽlutá

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.