Luxusní herní křeslo FORCE 7.5 MESH bílé barvy

4 873 Kč  s DPH

5 415 Kč

-10.005%

HUZFORCE-7,5-WHITEMESH

Naše herní křesla jsou kombinací nejlepších materiálů a funkčních řešení, čímž zaručují pohodlí i během mnoha hodin strávených před počítačem. Dynamický design splňuje vkus vášnivých hráčů a fanoušků nejnovějších technologií.

Množství:

Křeslo FORCE 7.5 je produkt kvalitní značky herních židlí HUZARO, jehož hlavním poselstvím je poskytnout produkt nejvyšší kvality, moderního designu a mnoha hodnot za nejlepší cenu. Má certifikáty SGS a CE, které potvrzují nejvyšší kvalitu a soulad s mezinárodními standardy.


Model FORCE 7.5 je skvělou volbou! Chcete vědět proč?

Materiál použitý na poduškách, jakož i na vrchní a boční části křesla je vyroben z množství výpletů, správně cirkuluje vzduch, je velmi odolný a zároveň příjemný na dotek. Křeslo má kožené vložky z PU HD, díky čemuž vypadá agresivně a dokonale zapadá do herního tématu. V místech, kde se tělo lepí na židli, je použit materiál ze silných nití, velmi odolný a pohodlný. Dokonalá cirkulace vzduchu je zajištěna kombinací vhodných materiálů, tkaniny Huge Mesh a studené pěny. Herní židle by měla vypadat skvěle zepředu i zezadu. Force 7.5 je navržen z PU HD kůže s unikátními vložkami z uhlíkových vláken.

Výklopná opěrka nohou vám umožní pohodlné vystření nohou, relax a odpočinek. Skvělá je také funkce opěrky nohou v kombinaci se sklopným opěradlem. Pohodlné, měkké 5D opěrky rukou s plnou výškou a polohou jsou vyrobeny z měkkého materiálu, odolného vůči deformaci. Velký, odvětrávaný, správně profilovaný polštář s výškovým nastavením zajišťuje dokonalé polohování páteře. Funkce SeatRest umožňuje rychlé polohování opěradla v jakémkoli úhlu s možností rozložení o 135''. Houpací mechanismus SoftFlex umožňuje správné naklonění zádové opěrky a umožňuje houpání, které umožňuje relaxaci, zajišťuje dostatečné prokrvení a uvolňuje napětí ve svalech.

 

Specifikace:

Výrobce: Huzaro

Model : FORCE 7.5 WHITE MESH

Certifikáty: SGS

Materiály: sedák a opěradlo: tkanina Huge Mesh, PU-HD koženka, větraná kůže, karbonová kůže

Konstrukce: ocel

Mechanismus: Tilt DUAL +

Maximální hmotnost uživatele: 150 kg

  • BarvaBílá