Herní křeslo červené barvy COMBAT 4.2 ve vysoké kvalitě

3 592 Kč  s DPH

3 937 Kč

-8.7526%

HUZCOMBAT-4,2-RED

Naše herní křesla jsou kombinací nejlepších materiálů a funkčních řešení, čímž zaručují pohodlí i během mnoha hodin strávených před počítačem. Dynamický design splňuje vkus vášnivých hráčů a fanoušků nejnovějších technologií.

Množství:

Herní křeslo COMBAT 4.2 je nejnovějším řešením pro všechny náruživé hráče a fanoušky nových technologií, kteří dbají na pohodlí během dlouhých hodin hraní nebo práce u počítače. Combat 4.2 se vyznačuje materiálem, který zajišťuje nejlepší cirkulaci vzduchu.


Proč zvolit právě HUZARO COMBAT 4.2?

Technologie Air Mesh kombinuje atraktivní design s nejkvalitnějšími materiály a pěnami, které zajišťují dokonalé proudění vzduchu. Toto řešení zajišťuje svěžest a pohodlí i během mnoha hodin používání. Speciální měkká houba a Thermo-Elastic pěna v kombinaci s materiálem Air Mesh je zárukou nejen správné cirkulace vzduchu, toto řešení také zajišťuje odpovídající kvalitu a odolnost proti deformaci. Extrémně odolný a flexibilní materiál Nylon FX činí židli stabilní a trvanlivou nakolik umožňuje správné tvarování židle.

Model Combat 4.2 se vyznačuje funkcí SeatRest, která umožňuje rychlé nastavení opěradla do správného úhlu. Nastavitelná opěrka hlavy zajišťuje správnou polohu krku a hlavy. Díky širokému nastavení se opěrka hlavy skvěle hodí také jako krční svalový polštář. Pohodlné opěrky z měkké houby odolné vůči deformaci potažené černou ekokůží PU-HD umožňují pohodlné opření rukou. Područky poskytují přiměřenou oporu pro předloktí, snižují zátěž na ramena a páteř. Bederní polštář s možností nastavení výšky dle individuálních potřeb uživatele, zajišťuje správné polohování páteře. Výklopná opěrka nohou vám umožní pohodlné vystření nohou, relax a odpočinek.

 

Specifikace:

Výrobce: Huzaro

Model: COMBAT 4.2

Certifikáty: SGS

Materiály: sedák a opěradlo: ventilovaný materiál AirRMESH, PU-HD ekokůže

Konstrukce: Nylon FX

Mechanismus: Tilt DUAL

Maximální hmotnost uživatele: 140 kg

Další informace: nastavení úhlu sklonu, opěrka sedáku, opěrka nohou


  • BarvaČervená