Kvalitní kožené herní křeslo v modro-černém provedení FORCE 4.5

2 951 Kč  s DPH

3 570 Kč

-17.3462%

HUZFORCE-4,5-BLUE

Naše herní křesla jsou kombinací nejlepších materiálů a funkčních řešení, čímž zaručují pohodlí i během mnoha hodin strávených před počítačem. Dynamický design splňuje vkus vášnivých hráčů a fanoušků nejnovějších technologií.

Množství:

Model křesla Force 4.5 je inspirován automobilovými závody zaručuje nejen pohodlí při dlouhé hře, ale také jedinečný vzhled. Kombinace osvědčených řešení jako je mechanismus Tilt Dual a vysoce kvalitní kůže PU-HD se svěžím designem.

 

Co vám nabízí herní křeslo Force 4.5?

Force 4.5 Blue spojuje praktičnost tmavého materiálu s dynamikou závodních detailů. Křeslo je vyrobeno z ověřené PU HD kůže, která spojuje výhody odolnosti a příjemného pocitu na dotek. Sedák křesla je vyroben ze speciální, prodyšné kůže, která zaručuje lepší prodyšnost a cirkulaci vzduchu. Opěrky na ruce jsou potaženy měkkou PU-HD kůží a poskytují stabilní a pohodlnou oporu pro předloktí. Díky polštáři pod krkem získává krční páteř dodatečnou oporu, což snižuje pocit únavy a zlepšuje komfort práce a hry.

Polyuretanovo-gumová dvojitá kolečka o průměru 50 mm ochrání podlahu před škrábanci a oděrkami. Kovová konstrukce zajišťuje, že poloha židle bude vždy správně uzpůsobena tělu, také zajišťuje stabilitu a odolnost celé konstrukce s nosností do 140 kg.

 

Specifikace:

Výrobce: Huzaro

Model: Force 4.5 Blue

Certifikáty: SGS

Materiály: Prodyšná PU-HD kůže

Konstrukce: Ocel

Doplňky: Polštář na krk, bederní polštář

Mechanismus: Tilt Dual

Maximální hmotnost uživatele: 140 kg

  • BarvaModrá