Propracované herní křeslo FORCE 3.1 modré

3 050 Kč  s DPH

3 792 Kč

-19.5564%

HUZFORCE-3,1-BLUE

Naše herní křesla jsou kombinací nejlepších materiálů a funkčních řešení, čímž zaručují pohodlí i během mnoha hodin strávených před počítačem. Dynamický design splňuje vkus vášnivých hráčů a fanoušků nejnovějších technologií.

Množství:

FORCE 3.1 je naše nabídka pro všechny fanoušky her, kteří nechtějí zaplatit majlant za kvalitní křeslo. Tato verze přináší zcela nový design a ještě vyšší kvalitu. Všechny detaily jsou pečlivě promyšlené a propracované.

 

Co stojí za kvalitou herních křesel FORCE 3.1?

 

Force 3.1 spojuje klasické černé a barevné prošívání PU HD kůže, a tudíž praktičnost tmavého materiálu s atraktivní, živou barvou. Povrchové úpravy vyrobené z karbonového materiálu dodávají agresivitu a eleganci. Funkce SoftFlex umožňuje snadným pohybem ruky odblokovat možnost plynulého a bezpečného houpání křesla. Mechanismus je skryt pod sedadlem a jeho ovládání je velmi jednoduché.

Područky potažené měkkým materiálem poskytují stabilní a pohodlnou oporu pro předloktí. Díky karbonovému vzoru na loketních opěrkách vyčnívá křeslo z davu. Bederní polštář s možností nastavení výšky dle individuálních potřeb uživatele, zajišťuje správné polohování páteře. Díky krčnímu polštáři získává krční páteř dodatečnou oporu, což snižuje pocit únavy a zlepšuje komfort práce a zábavy. Polštář je odnímatelný, takže jej můžete použít jakkoli. Polyuretanovo-gumová dvojitá kolečka o průměru 50 mm ochrání podlahu před škrábanci.

 

Specifikace:

Výrobce: Huzaro

Model: Force 3.1

Certifikáty: SGS

Materiál: PU kůže HD

Konstrukce: Ocel

Doplňky: Polštář na krk, bederní polštář

Mechanismus: Tilt Plus

Maximální hmotnost uživatele: 140 kg

  • BarvaModrá