Tyrkysově zelené závěsy s kostkovaným vzorem

1 186 Kč  s DPH

MARZMB-45

Hledáte závěsy, které udělají z vašeho pokoje zcela nové místo? Pořiďte si tento hotový závěs a vychutnávejte si výhled, jaký nemá ve vašem okolí nikdo. Budete v němém úžasu ze živých barev těchto závěsů.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Hotové závěsy

O PRODUKTU

Tyto závěsy jsou inspirovány nejnovějšími módními trendy, které dokážou zaujmout každého i náročného zákazníka. Samotná výroba probíhá moderní technologii, při které je zaručena kvalita a stálost materiálů. Každá vaše návštěva bude ohromená živými barvami a realistickým zpracování a výrobě motivů na závěsech, které doslova vyrážejí dech. Závěs je vyroben z látky velmi příjemné na dotek, která se neleskne, nezadrhává se a neprosvítá. Tyto hotové závěsy jsou vhodné do obýváku, ložnice nebo i pokoje pro či dětského pokoje. Kreativitě se meze nekladou.

 

Kromě těchto závěsů si v našem eshopu můžete dokoupit i přehozy na postel, povlaky na polštáře a luxusní deky, které Vám budou ladit k těmto závěsem. Záleží jen na Vás, jak si doladíte svůj domov. Moderní design a módní barevné kombinace dodávají krásu celé místnosti. Už Vám nic nebrání být svým vlastním designérem.


MATERIÁL

100% polyester


ROZMĚR

Šířka 160 x Délka 250 cm. 

Šířka 160 x Délka 260 cm. 

Šířka 160 x Délka 270 cm. 

Šířka 160 x Délka 280 cm. 


DOPLŇKOVÉ INFORMACE

Tolerance rozměrů + / - 3%

Cena je za 1 ks závěsu.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaZelená
  • MotivAbstraktní vzor

Podobné produkty

Vybrali jsme několik podobných produktů, o kterých si myslíme, že se Vám budou líbit.