Růžové koberce pro děti 165 x 235 cm

3 181 Kč  s DPH

Předpokládané doručení 3-4 dní

DYP-00015_TTM

Pokoj Vašeho děťátka již nemusí více působit chladným a nevlídným dojmem. Zakupte mu do jeho království hraček dětský koberec, který svými barvami a veselými motivy promění celou místnost na zemi fantazie.

Množství:

Důležitou součástí dětského pokojíčku je nepochybně koberec, který doprovází Vaše dítě již od lezení po čtyřech, při prvních krůčcích, kdy utlumí nezdařený pokus o chůzi, až po časy her, kdy nejlepším prostorem je právě podlaha. Naše měkké dětské koberce Vám zajistí svými pestrobarevnými motivy zvířátek a kytiček příjemnou atmosféru a dopomohou k rozvoji smyslového vnímání u dětí a podpoří jejich tvorbu představivosti. Umístěte koberec před postel a Váš drobeček při sjíždění z ní nebude pobíhat bosý po podlaze nebo do středu místnosti a umožněte mu tak dostatečný prostor na hry. Na naší stránce najdete také přehozy na dětské postele, ložní povlečení s oblíbenými dětskými pohádkovými postavičkami nebo povlaky na polštářky. Zařizování dětského pokoje bude s námi zábavné a snadné.


Rozměr koberce:

šířka 165 x délka 235 cm

 

Materiál: 100% Polyakryl 

 

Sháníte vhodný dárek pro své děti nebo vnoučata? Ideálním typem je koberec na hraní, který je potěší svými motivy a barvami.

  • BarvaRůžová
  • MotivDětský
  • Rozměr165 x 235 cm

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.