Dětský bílý koberec se slůně 200 x 300 cm

4 690 Kč  s DPH

DYP-00004_TTM

Pokoj Vašeho děťátka již nemusí více působit chladným a nevlídným dojmem. Zakupte mu do jeho království hraček dětský koberec, který svými barvami a veselými motivy promění celou místnost na krajinu fantazie.

Množství:

\"\"

Důležitou součástí dětského pokojíčku je nepochybně koberec, který doprovází Vaše dítě již od lezení po čtyřech, při prvních krůčcích, kdy utlumí nevydařený pokus o chůzi, až po časy her, kdy nejlepším prostorem je právě podlaha. Naše měkké dětské koberce Vám zajistí svými pestrobarevnými motivy zvířátek a kytiček příjemnou atmosféru a dopomohou k rozvoji smyslového vnímání u dětí a podpoří jejich tvorbu představivosti. Umístěte koberec před postel a Váš drobeček při sjíždění z ní nebude pobíhat bosý po podlaze nebo do středu místnosti a umožněte mu tak dostatečný prostor na hry. Na naší stránce najdete i přehozy na dětské postele, povlečení s oblíbenými dětskými pohádkovými postavičkami nebo povlaky na polštářky. Zařizování dětského pokoje bude s námi zábavné a jednoduché.


Rozměr koberce:

šířka 200 x délka 300 cm

Délka vlasu: 1 cm

Materiál: 100% Polyakryl \"\"

Sháníte vhodný dárek pro své děti nebo vnoučata? Ideálním tipem je koberec na hraní, který je potěší svými motivy a barvami.