Kvalitní deka pro děti FC Barcelona

406 Kč  s DPH

KDZ3

Hledáte teplou dětskou deku, která zahřeje Vaše dítě během chladných večerů nebo poslouží jako ideální přehoz na maličkou dětskou postel? Tyto dětské deky Vás překvapí svou kvalitou i zpracováním. Zkrášlí pokoj Vašich dětí a zahřejí během chladných večerů.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Dětské deky

Tyto dětské deky jsou velmi příjemné na dotek a měkoučké, doslova máte hned chuť se jimi přikrýt. Vyráběny jsou moderní technologií, která zaručuje dlouhou životnost a stálost materiálů. Žádné žmolky, trčící nitky, změna odstínů nebo stárnutí barvy při opakovaném praní při těchto dekách nehrozí.
Tato dětská deka má velmi široké využití. 

Můžete ji použít jako přehoz na dětskou postel, přikrývku pro děti, přikrývku do dětské postýlky, kočárku nebo do autosedačky. Poslouží Vám jako klasická deka pro děti, je to také ideální dárek pro maminky do výbavy, který bude léta sloužit.I po dlouhé době používání se deka nežmolkuje, můžete ji opakovaně prát, neztrácí svou barvu, nevybledne, prostě ideální dárek.Po vyprání se nežmolkuje. Nepouští vlákna, s termo účinkem, velmi příjemná na dotek.

 

100% polyester

 

Šířka 150 cm x délka 200 cm

 

Tolerance rozměrů + / - 3%

Deky lze prát při teplotě 30 ° C, nepoužívejte bělidla nebo podobné prostředky.

Dětská deka, hebká, měkká, příjemně teplá ...

 

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaČervená
  • MotivDětský

Podobné produkty

Vybrali jsme několik podobných produktů, o kterých si myslíme, že se Vám budou líbit.