Tečkovaná dětská deka s myškou Minnie

243 Kč  s DPH

MOWMM03

Hledáte teplou dětskou deku, která zahřeje Vaše dítě během chladných večerů nebo poslouží jako ideální přehoz na maličkou dětskou postel? Tyto dětské deky Vás překvapí svou kvalitou i zpracováním. Zkrášlí pokoj Vašich dětí a zahřejí během chladných večerů.

Množství:

Tyto dětské deky jsou velmi příjemné na dotek a měkoučké, doslova máte hned chuť se jimi přikrýt. Vyráběny jsou moderní technologií, která zaručuje dlouhou životnost a stálost materiálů. Žádné žmolky, trčící nitky, změna odstínů nebo stárnutí barvy při opakovaném praní při těchto dekách nehrozí.
Tato dětská deka má velmi široké využití. 

Můžete ji použít jako přehoz na dětskou postel, přikrývku pro děti, přikrývku do dětské postýlky, kočárku nebo do autosedačky. Poslouží Vám jako klasická deka pro děti, je to také ideální dárek pro maminky do výbavy, který bude léta sloužit.I po dlouhé době používání se deka nežmolkuje, můžete ji opakovaně prát, neztrácí svou barvu, nevybledne, prostě ideální dárek.Po vyprání se nežmolkuje. Nepouští vlákna, s termo účinkem, velmi příjemná na dotek.

 

100% polyester

 

Šířka 75 cm x délka 100 cm

 

Tolerance rozměrů + / - 3%

Deky lze prát při teplotě 30 ° C, nepoužívejte bělidla nebo podobné prostředky.

Dětská deka, hebká, měkká, příjemně teplá ...

 

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaBéžová
  • MotivDětský

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.