3D přikrývka na jednolůžko šedé barvy s motivem srdcí

897 Kč  s DPH

MOWMM3

Hledáte deku, která Vám vyrazí dech pokaždé, když se na ni podíváte? Chcete přinést barvy a jedinečný prvek do svého pokoje? Tak pak deka s živým 3D vzorem je tím správným řešením. Můžete ji použít jako přehoz na postel, křeslo či gauč nebo se do ní můžete i zavinout a zpříjemnit si chladnější večer.

Tento produkt je vyprodán.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Deky


Obohaťte svou ložnici stylovými a hřejivými dekami. Chcete zakrýt postel jedinečným a moderním designérským kouskem, díky kterému bude Vaše ložnice nebo dětský pokoj vypadat každý den upraveně? Deku můžete použít i jako přehoz na gauč nebo křeslo. Pestrá škála více než 30-ti 3D barevných, zářivých a živých motivů Vám umožňuje vybrat si vhodnou přikrývku, se kterou Váš pokoj bude působit sladěně a vkusně. Výjimečně příjemné a načechrané deky Vám padnou hned do oka a po zakoupení se jejich nebudete chtít vzdát. Deka z kvalitního materiálu Vám zaručeně nebude pouštět vlákna, po vyprání neztratí na své kvalitě a ani zbarvení a zaokrouhlený lem na rozích dopomůže zvýraznit celkový 3D efekt. Akrylová přikrývka je zabalena v plastovém obalu, který Vám usnadní její skladování nebo přenos.

 

Materiál: 100% polyester (akryl)

Rozměr: šířka 155 x délka 220 cm

Tolerance rozměrů: +/- 3 cm

Váha deky: 1,75 kg

Váha zabalené deky: 2,25 kg

 

 

Deka se může stát pro Vás i skvělým tipem na vánoční nebo narozeninový dárek, se kterým vůbec nic nezkazíte, naopak, uděláte velkou radost.

  • BarvaŠedá
  • MotivBez motívu

Podobné produkty

Vybrali jsme několik podobných produktů, o kterých si myslíme, že se Vám budou líbit.