Dekorační polštáře ananas

302,00 Kč  s DPH

Předpokládané doručení 3-4 dní

POD-08520_TTM

Emoji polštář a jiné dětské polštáře jako polštář hovínko nebo kočka Pusheen vykouzlí každému úsměv na tváři a přinesou mnoho radosti do Vašeho interiéru bez ohledu na to, zda jde o dětský pokoj, obývací pokoj nebo ložnici. Zaplňte svůj domov polštářky s veselými motivy.

Množství:

Dekorační polštáře jsou ideálním řešením oživení a zpestření Vašeho bytu či domu. Měkké a na dotyk příjemné polštářky dokonale doplní každý interiér a vytvoří v něm pohádkový a zábavný charakter. Skvěle se hodí do dětského pokoje a jsou ideálním dárkem nejen pro děti, ale i teenagery a dospělé.


Veselé a usmívající polštářky Vám zvednou náladu po náročném dni a motivy ovoce navodí správnou letní atmosféru a přinesou správnou svěžest a příjemné osvěžení kamkoli jejich položíte. Dekorační polštáře vypadají krásně, ale jsou i praktické. Můžete je využít i jako ozdoby, polštáře na židle nebo pohovky, jako plyšové hračky a víte si na ně lehnout a odpočinout si. Doporučujeme Vám vytvořit si vlastní sadu těchto polštářů, protože se k sobě dokonale hodí, při čemž jediným Vašim problémem bude to, kam je umístíte. Zahoďte za hlavu každodenní starosti všedních dní a relaxujte v obklopení dekoračních polštářů.

 

Výška: 50 cm
Šírka: 30 cm
 

Polštář je vyroben z velmi jemného plyše, takže sezení nebo ležení na něm bude velmi pohodlné.

 

Polštáře FRUIT jsou k dispozici ve 3 variantách.


Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaŽlutá
  • MotivRealistický obraz

Podobné produkty

Vybrali jsme pro Vás několik alternativ, které si zaslouží pozornost.