Dekorační polštář uzel růžový

539,90 Kč  s DPH

TTPD10

Emoji polštář a jiné dětské polštáře jako polštář hovínko nebo kočka Pusheen vykouzlí každému úsměv na tváři a přinesou mnoho radosti do Vašeho interiéru bez ohledu na to, zda jde o dětský pokoj, obývací pokoj nebo ložnici. Zaplňte svůj domov polštářky s veselými motivy.

Množství:

Dekorační polštáře jsou ideálním řešením oživení a zpestření Vašeho bytu či domu. Měkké a na dotyk příjemné polštářky dokonale doplní každý interiér a vytvoří v něm pohádkový a zábavný charakter. Skvěle se hodí do dětského pokoje a jsou ideálním dárkem nejen pro děti, ale i teenagery a dospělé.


Veselé a usmívající polštářky Vám zvednou náladu po náročném dni a motivy ovoce navodí správnou letní atmosféru a přinesou správnou svěžest a příjemné osvěžení kamkoli jejich položíte. Dekorační polštáře vypadají krásně, ale jsou i praktické. Můžete je využít i jako ozdoby, polštáře na židle nebo pohovky, jako plyšové hračky a víte si na ně lehnout a odpočinout si. Doporučujeme Vám vytvořit si vlastní sadu těchto polštářů, protože se k sobě dokonale hodí, při čemž jediným Vašim problémem bude to, kam je umístíte. Zahoďte za hlavu každodenní starosti všedních dní a relaxujte v obklopení dekoračních polštářů.

 

Výška: 30 cm
Šířka: 30 cm
Hloubka: 30 cm

 

mikrovlákno

 

Polštář uzel je vyroben z měkkého plyše, který je bezpečný pro děti.


Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje barvy dle individuálních nastavení.

  • BarvaRůžová
  • MotivAbstraktní vzor